Dobralığıyla Nam Salan İsminden Güzel Haber: Armağan Çağlayan Kanseri Yendiğini Duyurdu!

Geçtiğimiz yıl akciğer kanserine yakalanan, Türkiye’nin önemli televizyoncularından biri olan  Armağan Çağlayan hastalığı yenmesinin üzerinden 1 yıl geçmesiyle rutin kontrollerine başladı. Kendi sosyal medya hesabından güzel haberleri takipçileriyle paylaşan Çağlayan pozitif yorumlarla karşılandı.

Armağan Çağlayan uzun süredir ekranlarda gördüğümüz, şimdilerde YouTube üzerinden yaptığı içeriklerle gündemde olan hepimizin aşina olduğu bir isim.

“196Sekiz” adlı YouTube kanalında yayınladığı içeriklerle birçok insana ulaşan Çağlayan’ın adını sık sık duyuyoruz.

Geçen sene kansere yakalanan ünlü televizyoncu kötü haberi sosyal medya hesabından takipçilerine ilettiği gibi, kanseri yendiği müjdesini de aynı fotoğrafla sevenleriyle paylaşmıştı.

‘Bu hastalık ben de ne değiştirdi derseniz? Hayatta her şeye geç kalmışım duygusu oluştu içimde. Daha çok okumak, daha çok yer görmek, daha çok seyretmek, daha çok öğrenmek istiyorum… Adeta kudurmuş gibi :))) İlk bir yılı sağlıkla atlattım… Darısı gelecek yıllara…’ açıklamalarında bulunmuştu.

Doktoruyla paylaştığı fotoğrafın altında “Her şey yolunda” dedi:

‘Ameliyat olalı bir sene oldu. Bugün 3 aylık kontrollerin sonuncusu da temiz çıktı. Her şey yolunda. Artık kontroller 6 aya çıkacak gibi. Kontrollerin 6 aya çıkması şerefine , sevgili doktorum Merda Hocam Ile zafer fotoğrafı çektik :)))’

Müjdeli haber sonrası Çağlayan’ın paylaştığı postun altına sevinç yorumları yağdı:

?

?

?

?

?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir