Final Fantasy 7 Rebirth’ün grafikleri kafaları karıştırdı

Şirket, final oyununun demosundakinden daha iyi grafiklere sahip olacağını açıkladı. Demo sürümünü oynarken karşılaştığınız grafik problemleri, Square Enix’in sürekli gelişim ve iyileştirme süreci sayesinde final sürümde giderilmiş olacak. Bu, oyunun hayranları için büyük bir rahatlama kaynağı olacak gibi görünüyor. Oyunun merakla beklenen final sürümü, grafiklerdeki bu iyileştirmelerle birlikte oyun severlere unutulmaz bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Final Fantasy 7 Rebirth’ün demosunu deneyimleyen bazı hayranlar, oyunun grafikleri konusunda endişelerini dile getirdikten sonra, Square Enix final oyununun daha iyi görüneceğini açıkladı. Bu ayın başlarında, büyük bir merakla beklenen devam oyunu Final Fantasy 7 Rebirth için bir demo yayınlayan Square Enix, oyunun başlangıcından itibaren oldukça olumlu geri dönüşler alan bir ön inceleme sunmuştu. Ancak demo herkesin erişimine açıldıktan sonra, bazı oyuncular grafiklerin daha iyi olabileceğini düşündü. Neyse ki, bu konuda çok fazla endişelenmenize gerek kalmayacak gibi görünüyor.

Final Fantasy 7 Rebirth’ün grafikleri kafaları karıştırdı

Final Fantasy 7 Rebirth’in Japon Twitter hesabı dün, performans modu seçildiğinde görüntü kalitesini iyileştirmeye yönelik bir güncellemenin yolda olduğunu paylaştı. Özellikle belirtilen bu güncellemenin, oyunun final sürümüne de uygulanacağı, yani oyunun grafikleriyle ilgili yaşadığınız sorunların tam sürümü denediğinizde ortadan kalkacağı anlamına geliyor. Ancak, demoyla birlikte oyunun final fragmanının da yayınlandığını ve bu fragmanın spoilerlarla dolu olduğunu unutmamak gerek. Demo oyunun sadece başlangıcını kapsıyor, bu yüzden orada bir sorun olmamakla birlikte, spoilerlardan kaçınmak istiyorsanız bir süreliğine çevrimdışı kalmak isteyebilirsiniz. Ayrıca, oyunun kupa listesinin sızdırıldığına dair raporlar da var.

Grafiklerle ilgili sadakat sorunları, oyuncuların karşılaştığı tek problem olmadı; Twitter’da fazlasıyla tartışılan birazcık sarı boya, sonuçta pek de önemli olmayan bir konu için gereğinden fazla gündem yarattı.

Eğer Final Fantasy 7 Rebirth’in 29 Şubat’ta yapılacak çıkışı için kendinizi daha da heyecanlandırmak istiyorsanız, yakında Final Fantasy 7: Advent Children’ın sınırlı gösterimleri olacak, ancak biletlerin tükendiğinden emin olmak için hızlı davranmanızda fayda var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x