Ünlü yıldızdan bir kötü haber daha… Geçen yıl beyin anevrizması geçirmişti… Şimdi de kansere yakalandı, ne acı ki tedavi parası yok!

GEÇEN YIL BEYİN ANEVRİZMASI GEÇİRMİŞTİ
Şimdi de bir başka dizi oyuncusunun aynı hastalığın bir başka türüyle mücadele ettiği eşi tarafından duyuruldu.

Oyuncu, yönetmen ve senarist, geçen yıl beyin anevrizması geçirmişti. Tam ailece rahat bir nefes aldıkları sırada bu kez de yeni hastalık haberi geldi.

Üstelik Hollywood’da kısa süre önce yapılan grev nedeniyle oyuncunun sigortası da tehlikeye girdiğinden ailesi onun için internet üzerinden bir yardım kampanyası başlattı.

KÖTÜ HABERİ KARISI DUYURDU: YARDIM KAMPANYASI BAŞLATTI
Bu öyküsünü kısaca anlattığımız ünlü oyuncu, rol aldığı The Walking Dead’in yanı sıra Mr Robot ve For Life adlı dizilerle tanınan Erik Jensen. Oyunculuğun yanı sıra oyun ve senaryo yazarlığı ile yönetmenlik de yapan Jensen ile ilgili kötü haberi karısı Jessica Blank duyurdu.

Jensen ile 2002 yılından bu yana evli olan Blank, internetteki GoFund Me sayfasından kocası için bir yardım kampanyası başlattı.

Aslına bakılırsa Erik Jensen ve ailesi, son bir yıldır sağlıktan yana rahat bir nefes alamadı. Jensen geçen yıl bir beyin anevrizması geçirdi ve hayata tutundu. Fakat aradan fazla süre geçmeden bu kez de kolon kanserine yakalandığı ortaya çıktı.

Jensen’in ailesi tarafından başlatılan kampanya kapsamında oyuncu için 300 bin dolarlık yardım toplanması gerektiği açıklandı.

DOKTORLARI AİLEYE UMUT VERDİ
Karısı Jessica, yardım kampanyası sırasında 53 yaşındaki oyuncunun durumunu da anlattı. Onun belirttiğine göre hastalık dördüncü evrede ve Jensen’in karaciğerine de sıçramış durumda.

Ama Jessica Blank, yine de kocasının hastalıkla mücadele etmek için yeterince genç ve güçlü olduğunu belirtti. Hatta tedavisi süresince yönetmen ve yazar olarak çalışmayı sürdüreceğini de ekledi.

Karısının duyurduğuna göre doktorların aileye verdiği umutlu haberler de var. Erik Jensen’in hayatını tehdit eden tümörlerin iki büyük operasyonla bulundukları yerden alınabilmesi mümkün.


MADDİ DESTEK GEREKİYOR

Ama Jessica Blank bu umut dolu haberin ardından yaşadıkları zorlukları da açıkladı.Tedavi masraflarının karşılanabilmesi için Erik Jensen’in maddi desteğe ihtiyaç duyduğunu belirtti. Ailenin tedavi masrafları için 300 bin dolar toplaması gerekiyor.

Aslında Jensen ve ailesinin 20 yıldır Screen Actors Guild üzerinden sigortası var ama Hollywood’daki grevler nedeniyle bundan yararlanabilmesi tehlikeye girdi.

Bu yüzden de Jensen ve ailesi maddi zorluk çekiyor. Finansal durumları istikrarsız bir tablo çiziyor. Sonuç olarak tedavi masraflarının karşılanması için ailenin maddi desteğe ihtiyacı var.

Bu arada hemen hatırlatalım çiftin 13 yaşında Sadie adında bir de kızı bulunuyor. Çiftin hem kızlarının hayat düzenini korumak için de çaba gösterdiği belirtiliyor. 

Erik Jensen ve Jessica Blank’ın 13 yaşında Sadie adında bir kızı bulunuyor.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir